Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tanulhatnék Svédországb...

Hogyan tanulhatnék Svédországban? Az igaz hogy ott a középiskolásoknak fizetés is jár?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy kezdő középiskolás vagyok. Nagyon szeretnék kijutni Svédországba tanulni mert Transznemű vagyok és itthon nem fogadnak el. És ott talán egy picit jobb lenne a helyzet. Anyagi/Szülői támogatásom nem igazán akad. Úgyhogy ha bárki tudna bármiféle szervezetet ami segítségével kijuthatnék az nagyonjó lenne ha elküldené válaszban. Sundsvall városa lenne a legjobb ott talán még egy ismerősöm is akad. Remélem valaki tud majd segíteni. A hülye válaszokat kérlek szépen mellőzzétek. Előre is köszönöm!

2015. szept. 19. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem, nem találod hülye válasznak, de ha Sundsvall-ban van ismerősöd, akkor talán rajta keresztül jobban ki tudnál jutni.
2015. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem persze. ez is egy jó megoldás lenne. de persze az neki is anyagi és egyéb teher lenne.és ezt nem akarom hogy másokra akaszkodni jobb lenne ezt magam elintézni valahogyan.. és ezért köszönöm az ötletet!!
2015. szept. 19. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy akaszkodj rá :D Meg nem is úgy gondoltam, hogy nála lakni,de kintről könnyebben tud segíteni, tanácsot adni lakáskeresésben, a kinti jogszabályok értelmezésében, mit lehet, mit nem, stb.
2015. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!