Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti mit szóltok a hajón pincérk...

Toht tamás kérdése:

Ti mit szóltok a hajón pincérkedéshez? Van aki kint hajón pincérkedik, milyen a pincér élet hajón?

Figyelt kérdés

Találtam külföldön folyami, óceánjáró hajóra 3-4 hónapos felkészülésért kell fizetni, ez egy iskola féle. Viszont utánna rögtön elhelyeznek hajón adnak munkát legalább nettó 300 ezres kereset és a többi.


Mi szóltok hozzá, milyen a hajós élet?



2015. szept. 29. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a kereset, és kemény a munka. Vannak kint ismerőseim. A belüket kidolgozzák, és hiába megy a hajó csodás helyeken, néha kinéznek az ablakon és annyi. A gatyájuk vizes egész nap, annyi a munka. De tudnak félretenni és némi alapot szerezni. De egy kemény szezon egy Mo-i nyaralóhelyen ott kb. szabadnap érzetet kelt. Nagyon durva ami ott megy. Pihenőnap meg nem sok van.
2015. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted találni tudok külföldi munkát ahova nem kell nyelvtudás és betanított munka? Vagy ilyenről ne is álmodjak mi?
2015. szept. 29. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az angol nyelvtudás alapvető elvárás volt az ismerőseimnél is. Volt aki másfél évvel később tudott csak kimenni, mert nem beszélt jól angolul. Ez idő alatt itthon melózott és nyomta a nyelvet, hogy mehessen. De mindkét ismerősöm szakképzett pincér volt, így arról, hogy szakmai tudás nélkül mire mész, nem tudom. A nyelvtudásról tudom, hogy komolyan veszik, különösen azoknál a munkáknál, ahol a vendégekkel találkozni kell és beszélgetni. A pincér sajna ilyen.
2015. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gépi forgácsoló szakmában vagyok, még friss a dolog, elhelyezkedni jövőre már eltudok. Viszont kellene kb 3 millió forint kezdőtőke üzlethez és azért gondoltam itthon gépi forgácsoló ként még 3x annyi idő mint pl kint. Akármit elvállalnék pedig akár németországban minden fajta betanított munkát. Csak ez az, hogy én sem igen látok ilyesmiket
2015. szept. 29. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!