Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Úgy általában mik a feltételei...

Úgy általában mik a feltételei egy ösztöndíjnak angol vagy amerikai egyetemekre?

Figyelt kérdés
Jó, nyilván nyelvvizsga kell, de ezen felül? Mire kell hajtani? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 6. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsga alapból kell ahhoz, hogy felvegyenek az egyetemre. Egyetemtől függ, hogy mik a feltételei. Amerikában általában akkor adnak, ha nincs annyi pénzed, viszont akar téged az egyetem. Szóval nagyon jól kell tanulni hozzá, és rengeteg más területen is tevékenykedni. Én Londonban tanulok, én is kapok az egyetemtől ösztöndíjat, de nem teljeset, és nem is a tuition fee-re, hanem azt kézhez kapom. A feltétele pedig a jó érettségim volt. De más egyetemen megint máshogy van, hogy miért ad az egyetem, vagy miért nem.
2015. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. okt. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a link a szoveg kozepere mutat, gorgess a lap tetejere
2015. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!