Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » YFU programja? Félévi bizi?...

YFU programja? Félévi bizi? Fénykép? Angol vizsga? beszélgetések?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék kimenni az USA-ba tanulni 1 évre az YFU programjával. Nagyon sok kérdésem lenne róla, mert még csak most kezdtem tanulmányozni ezt az egészet.

Szóval az első kérdésem az lenne, hogy én 8.-os vagyok perpillanat és olvastam az oldalukon, hogy az előzőévi bizonyítványt és a félévit kell csatolni a jelentkező laphoz. Viszont a jelentkezési határidő december 15-én van, és a félév messzebb. Úgyhogy ez, hogy van? Úgy értik, hogy a 6. èvvégi és a hetedik félévi bizit kérik vagy a félévit majd késöbb kell csatolni?

A második kérdésem, hogy a jelentkezési lapon ahol fényképet kér, csak személyigazolvány képet rakhatok? Vagy másmilyet is?

A 3. Kérdésem, hogy ugye van ez az angol vizsga amit meg kell csinálni mielőtt kimész. Akik már vettek részt ezen a programon és ilyen angol vizsgát írtak mi a véleményük róla? Nagyon nehéz? Az angol nagyon jól megy csak érdekel, hogy mire számíthatok.

A 4. kérdésem, azt is olvastam hogy, lesznek beszélgetések. Ezek milyenek lesznek? Miről fognak kérdezni? Persze ezt azoktól kérdezem aki már részt vett rajta.

És esetleg aki már volt kint, az ha van ideje priviben megírhatná, hogy milyen volt? Minden érdekel!

Előre is köszi mindenkinek a válaszokat és bocsánat az esetleges helyesírási hibákért!



2015. nov. 8. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Értelemszerűen az előző év végi, és az azelőtti félévi bizonyítványt kell csatolni - tehát esetedben a hetedikes biziket.


2. A jelentkezési lapon szerepel, hogy igazolványkép kell.


3. Ezt sajnos nem tudom.


4. Téged akarnak majd megismerni a szervezők, magadról kell mesélned, az ambícióidról, és hogy mit vársz a csereévedtől.

2015. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:)
2015. nov. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!