Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Keresztfelev Daniaban? Vagy...

Keresztfelev Daniaban? Vagy egy ev kihagyas erettsegi utan?

Figyelt kérdés
Daniaba szeretnek menni tanulni de erettsegi utan meg nyelvet tanulnek...ha keresztfeleven jelentkezek ugyanannyi eselyem van bekerulni mint rendesen? Jelent barmifele hatranyt? Illetve ha erettsegi utan nyelvtanulassal foglalkozok az milyen benyomast kelt? Nem lesz hatranyom a jelentkezesnel?

2015. dec. 26. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges kihagynod nyelvtanulás miatt, ha már most (közel) olyan szinten vagy, amivel már boldogulhatnál kint is. A képzések előtt a külföldi diákoknak szokott lenni intenzív nyelvi kurzus tanévkezdés előtt, így én a helyedben előbb jelentkeznék az egyetemre, majd ha felvettek, akkor egyből jelezném a nyelvtanfolyamon való indulási szándékomat is.
2015. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom ha nyelvet akar tanulni, akkor alsó hangon kb. majdnem egy éves lemaradása van attól amit szeretne elérni.

Azonban sajnos a Dán oktatást nem ismerem.

Nem tudom van-e egyáltalán keresztfélév, vagy olyan-e mint itthon.

Mármint, hogy itt keresztfélévre mesterszakosok jelentkeznek legjobban, sima alap egyetemi képzés alig van.

2015. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!