Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bárki, aki tanult Dániában...

Bárki, aki tanult Dániában alap, vagy mesterszakon. Milyen? Hogy kerültetek ki, egyénileg vagy ügynökséggel?

Figyelt kérdés
Szóval majd szépen lassan eljön már az ideje hogy mesterszakos legyek, és Dániát céloztam be. Van is egy tök jó agency ami jó lett volna (eddig) de az általam kinézett egyetemmel már nincsenek kapcsolatba, így most azon agyalok, hogy válasszak-e másik egyetemet (más város - Odense helyett Aarhus; de ugyan az a szak) amivel kapcsolatban vannak még, vagy nem is olyan nagy ördöngösség a saját magunk által elintézett dán felvételi?
2016. jan. 3. 19:35
 1/1 Tóth Ákos 99 válasza:

Szia!

Én idén tervezem a kezdést aug/szept-ben induló képzések valamelyikén.

Viszont a SCEDA és a Továbbtanulás Dániában szervezetek mindkettő segítőkész. Skype-on, e-mailen és személyesen is információkkal segítettek. Ezeken az ügynökségeken keresztül éri meg kimenni.

Én Aarhus-ba tervezek menni, mert jó az üzleti akadémia és a város is nagy(250-300 ezer fő), így nagyobb az esélye a munkahelytalálásnak, de Odense is kiváló a maga 100 ezres népességével.

Szóval igen..ezzel a két szervezettel érdemes felvenni a kapcsolatot.

Remélem tudtam segíteni :)!

2016. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!