Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha külföldön csinálom az...

Ha külföldön csinálom az Msc-t, akkor van rá esély, hogy kapok valami diákmunkát az adott országban?

Figyelt kérdés

csak angolul (+kicsit németül) tudok, de nem angol nyelvterületre mennék...

Hollandia, Dánia vagy valamelyik skandináv ország lenne a cél



2016. jan. 8. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Part time jobot tudsz vállalni. De érdemes már előre tanulni a nyelvet, hogy növeld az esélyeidet.
2016. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én Németországban tanultam angolul, németül alig makogtam, de kaptam munkát. Szórólapozás, újsághordás, ilyenekre kell gondolni, amikhez nem nagyon kell nyelvtudás. Azért költözés előtt szerintem nem árt ha elvégzel egy alapfokú nyelvtanfolyamot az adott ország nyelvéből, nagy segítség lesz a mindennapi életben, főleg az első hetekben, amikor sok elintéznivalód lesz.
2016. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!