Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt valaki, aki Angliában...

Van itt valaki, aki Angliában szerzett jogsit?

Figyelt kérdés
Mennyire volt nehéz? Hogyan kell elképzelni a tanfolyamot és a vizsgát? Na és mennyibe kerül összesen?

2016. jan. 10. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem, de majd ott szeretném. Az árról itt írnak: [link]


Ezenkívül, ha beírod googleba, fórumokra, hogy driving licence UK, vagy valami hasonló, találsz jó néhány leírást, tippet, véleményt.

2016. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, a net mindig ott van, de én inkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Azért köszönöm neked :)
2016. jan. 10. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanfolyam nincs. Elméletet megtanulod magadnak majd elmész vizsgázni utána keresel egy oktatót akitől veszel órákat amennyi jólesik és megint elmész vizsgázni. Az hogy mennyibe kerül attól függ mennyi órát veszel, nincs kötelező óraszám.
2016. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!