Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt valaki, aki magyar...

Van itt valaki, aki magyar érettségivel ment ki Edinburgh-ba, vagy akárhova Skóciába tanulni?

Figyelt kérdés
Kell a megerősítés, hogy nem lehetetlen. Akárki, akivel eddig beszéltem, IB-vel jutott ki...
2016. jan. 23. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen kijutni, ismerek embereket, akik így jutottak ki a sulimból. Nekem IB-m van ugyan, de mondom, ismerek embereket, és nem lehetetlen.
2016. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez valamennyire megnyugtat, egyébként nem tudod, hogy hány emelt érettségivel jutottak ki? Mert az Edinburgh-i azért rendkívül nívós egyetem, én alapjáraton két emeltet terveztem, bioszt és kémiát gyógyszerészeti szakra, de gondolkozom a matekon is, csak már így is nehéz lesz, ezt a triót gyakorlatilag csak vért izzadva lehet nagy nehezen ötösre összehozni, és még az sincs garantálva...
2016. jan. 24. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azt pontosan nem tudom :/
2016. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Angliában járok egyetemre teljesen egy rendszer a skóttal csak a finanszírozásban vannak eltérések és mindenki akit ismerek magyar érettségivel jött ki elfogadják és igen Edinburgh valószínűleg hármat kér és szín ötöst ha lehetetlennek tartod vannak még jó egyetemek Skóciában valamivel alacsonyabb követelménnyel pl Aberdeen és az is Russel Group de lehet Glasgownak is alacsonyabbak a követelményei szaktól függően írni kell nekik. Uni of Starthclyde sem rossz(az is Glasgowban van)
2016. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!