Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Sportösztöndíjjal Amerikába?

Sportösztöndíjjal Amerikába?

Figyelt kérdés

Pár információt szeretnék kérni azoktól, akik tudják, hogy megy ez.


Élsportoló vagyok, pár amerikai egyetemről már meg is kerestek, illetve ösztöndíjat ajánlottak fel. Szeretnék kimenni tanulni a gimi elvégzése után, és tetszenek is ezek a lehetőségek, de szívesen érdeklődnék más egyetemek iránt is, tudnátok valamilyen oldalt vagy más segítséget ajánlani?


Ha pl. már megvan az egyetem, amit kinéztem magamnak, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot? E-mail-ezni kell velük, vagy van más módja is? És hogy derül ki, azaz válik biztossá, hogy felvettek és megkaptam az ösztöndíjat hozzájuk? Gondolom van valami szerződésféle vagy ilyesmi.


Szóval mindenféle ilyen információt szívesen várnék tőletek, illetve ha van, akár saját élménybeszámolót is meghallgatnék.


A segítségeteket előre is nagyon köszönöm!



2016. jan. 26. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Hogyan kerestek meg az egyetemek? Nyilván ugyanazon az úton keresztül tudod felvenni velük a kapcsolatot.


A többire nem tudok válaszolni soha nem hallottam olyanról, hogy Amerikai egyetemek magyar diákokat keresnének.

2016. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azok közül válasz amelyek megkerestek, ha adnak ösztöndíjat is, mert különben elég drága lenne a tandíj. Guglival kereshetsz más egyetemeket is, azt az elérhetőségeiken támad meg őket.
2016. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Itt nézd meg: [link]
2019. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!