Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik a jobb szervezet az...

Melyik a jobb szervezet az AFS vagy a YFU?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni egy évre Japánba vagy Indiába, de most nincs rá elég pénzünk, ezért előbb fogadni szeretnék egy cserediákot, hogy aztán nagyobb eséllyel kapjak ösztöndíjat. Na meg azért is hogy tanuljak egy kicsit nyelvet mielőtt kimennék. Már szinte mindent elolvastam az AFSről és a YFUról, de nem tudok dönteni hogy melyik lenne a jobb. Az AFS szimpatikusabbnak tűnik, viszont nagyon drága. A YFU pedig nem fedez bizonyos költségeket. Ti melyikeket ajánljátok, mik a tapasztalataitok?

2016. febr. 14. 14:55
 1/1 idek válasza:
Én mindenféleképp az AFS-t ajánlanám. Igaz a YFU-val nincs tapasztalatom, viszont az AFS-nél régebb óta vagyok önkéntes és nem sok rosszat tudok róla mondani. Gyere el egy körzettalálkozóra és lesd meg milyen!:)
2016. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!