Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsben van olyan középsuli...

Bécsben van olyan középsuli ahol magyar nyelven tartják az órákat?

Figyelt kérdés
Voltam kirándulni ott és nagyon meg tetszett a város. Szeretném tudni, van e rá lehetőség hogy kint tanuljak. Most vagyok 7.-es eddig angolul tudok egy nagyon picit beszélni. Nèmetet inkább már meg sem említem... Ha tud valaki segíteni akkor nagyon hálás lennék. Bármilyen iskolát megnézek amit valaki ajánlana. De ha tudtok másik városban is (pl.: London) nekem az is jó. Csak ne kerüljön egy kisebb vagyonba. :)
2016. febr. 19. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Bécsbe akarsz menni, de ne kelljen németül tudni?

Londonba akarsz menni, de oda meg lehetőleg ne kelljen angolul tudni? :D


Gondold át ezt újra szerintem. :)


Amúgy szerintem nyelvtudás és kinti ismeretség (rokonok) nélkül esélytelen lesz mindkét helyszín.

2016. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először tanuld meg a nyelvet erős alapszintre vagy gyenge középszintre minimum,utána menj ki.
2016. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!