Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akik adtak be Petőfi vagy...

Akik adtak be Petőfi vagy Kőrösi Csoma Programra ösztöndíjat, kaptak már üzenetet arról, hogy mikor lesz interjú? Miből áll egy ilyen interjú? Hova pályáztatok?

Figyelt kérdés
Köszi!

#Petőfi ösztöndíj #Petőfi program #Petőfi Sándor ösztöndíj #Petőfi Sándor program #Körősi Csoma program #Kőrösi Csoma ösztöndíj #nemzeti regiszter
2016. márc. 18. 12:57
 1/4 anonim válasza:
Szia! KCSP-re már interjúztatnak. Petőfire még nem tudom. Petőfire adtam be. Még nem hívtak!
2016. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is a Petőfire adtam be, pont most hívtak! Hajrá neked is! Ha van valakinek tapasztalata, hogy miből áll egy ilyen interjú annak nagyon örülök!
2016. márc. 18. 14:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is a Petőfire adtam be, pont most hívtak! Hajrá neked is! Ha van valakinek tapasztalata, hogy miből áll egy ilyen interjú annak nagyon örülnék!
2016. márc. 18. 14:06
 4/4 anonim válasza:

Kb 10 perc volt. Azt mondták. 2 bizottság van. egy óra 4-5 ember.

Általános kérdések. Angolul nem kellett beszélni.

2016. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!