Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha külföldön szeretnék kozmeti...

Ha külföldön szeretnék kozmetikus lenni egy darabig, pl. Amerikában, akkor angolul kell letenni a kozmetikussulit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem min. középfokú nyelvvizsga kell angolból, de nem vagyok benne biztos.
2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elottem szoloval ertek egyet. angolod legyen nagyon, nagyon jo, mert nem mindig figyelnek sajnos arra, h mi a vegzettseged. egy ismerosom kozepsikolai tortenelem tanar volt otthon, most itt angliaba autoszerelo :/ Sok sikert, remelem osszejon :)
2010. ápr. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért baj az, ha vki autószerelő.. Kint jól megfizetik, nincs akkora felelőssége, mint egy orvosnak, mégis jól meg tud élni.. És lehet, hogy szereti is csinálni.



Amúgy Amerikában ilyennel külföldiként nem kapsz munkát. Ha van zöldkártyád már alapból, onnantól kezdve szabad az út, de amúgy lehetetlen.

Még diplomával is nehéz ott munkát találni külföldiként, mert nehezen adják ki a H1B vízumot.

2010. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!