Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus szakon/matek-informatika az EU-ban hol lenne a legjobb tanulni?

Figyelt kérdés

Münchent találtam, de az elvileg drága és én gazdag nem vagyok. Berlint néztem, ami olcsóbb és jobb város, de az informatikája gyengébb. Harmadik a bécsi egyetem és az eindhoveni egyetem.

Ezek között gondolkozok.

Kinek milyen tapasztalatai, véleménye van?


2016. ápr. 28. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, én a Bécsi Műszaki Egyetemre tippelnék. Viszonylag közel van, jó és ingyenes az oktatás. Ja és bekerülni is egyszerű, bent maradni persze sokkal nehezebb... Számos ismerősöm tanul ott és ők elégedettek az oktatás színvonalával. Sok gyakorlat és modern géppark + azt mondják jó és olcsó a menza. Én az Ilmenau-i egyetemen voltam egyszer egy hónapot, hát az se semmi.

Szólj, ha bármire kíváncsi vagy! :)

2016. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!