Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliaban szeretnek orvosi...

Angliaban szeretnek orvosi egyetemre menni mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

Angliaban elek lassan egy eve jovore fogok menni A levelre mert addigra tudom csak megszerezni az IELTS nyelvizsgamat,

utana orvosi egyetemre szeretnek menni egyebb otleteket vagy

egyebb hasznos informaciokat kaphatnek ezzel kapcsolatban ?

( iden toltom a 18-at )



#egyetem #orvosi #kulfolf
2016. máj. 3. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az infókat inkább az angliai tanáraidtól és diáktársaidtól kérdezd, mert egyrészt úgyis ott laksz, másrészt ők biztos jobban fogják tudni, mint mi. Mi itt annyit tehetünk, hogy megnézzük az iskola honlapját neten, de ezt te is meg tudod tenni.
2016. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel en is tisztaban volta csak gondoltam valakinek van ebben szemelyes tapasztalata is

de azert koszi

2016. máj. 7. 18:20
 3/3 anonim válasza:

Skocia. Szinte ott tanul az osszes bevandorlo. Egyebkent jo fejek. Ejszaka maradj a otthon, vagy a konyvtarban, bar nekem sosem volt semmi bajom. A Sheffield-i Egyetemen tanultam egyebkent. De eltem egy evet Skociaban.

Csupa, csupa kedves ember (csak viccelek :)

2016. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!