Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában tanulok. Pszichológu...

Angliában tanulok. Pszichológus szeretnék lenni. Azt tudom, hogy orvosi kell hozzá, és ahhoz viszont biosz meg ilyesmi, de még mi kell hozzá? Tantárgyak ilyesmik?

Figyelt kérdés
most vagyok 8.os és opciókat kell választani. mivel én pszihológus szeretnék lenni, (ahoz meg kell valamilyen kisebb orvosi diploma is. [tudomásom szerint...]) azért annyit tudok, hogy biosz, kémia, és valami komunikációs képzés is kell. többet nem. most fogom megkapni a "jelentkezési" lapot. próbáltam rá keresni, de nem is tudom milyen címszóval kereshetnék rá. aki tud kérem segítsen. elöre is köszönöm a válaszokat. (május 5ig kellenek a válaszok.)
2010. ápr. 13. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi akkor kell, ha pszicháter akarsz lenni.

A pszichológus bölcsész szak, tehát a humán tárgyak kellenek: töri, magyar, stb.

Gondolom a felvi.hu-n találsz infót.

2010. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondja. A pszichológiának köze sincs az orvosi diplomához:) Az a pszichiáter. (A pszichológus a beteg "lelkével" foglalkozik, beszélget vele, a pszichiáter meg súlyosabb esetben kezeli, ő gyógyszert is felírhat)

Angliában fogsz tanulni is?

2010. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Azért nem csak történelem kell.

A pszichológia nagy része biológia...

2010. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:D


és igen. itt fogok tanulni is.


(aki tud még valamit esetleg az segítsen. köszönöm:) )

2010. ápr. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!