Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Francia idegen légiós szolgála...

Francia idegen légiós szolgálat előnyhöz juttathat egy neves külföldi egyetemen?

Figyelt kérdés

A francia idegen légióba mindenképp megpróbálok csatlakozni, mert ez az egyik nagy álmom, csak nem tudom, hogy előtte, vagy inkább utána kéne. Most 11.-es vagyok, tudom, 1 év az sok idő, bármi közbe jöhet. Kiváló tanuló vagyok, jeles matek, fizika fakton, továbbá spanyolul és angolul perfektül, németül nehézkesen, de megértetem magam, szóval ezek sem gondok. Az erőnlétem is kifogástalan, és elhivatott vagyok. A 4 leszolgált év után, legjobban a Cambridge, Oxford, Yale, és MIT érdekel. Ösztöndíj nem feltétlenül szükséges, de természetesen jól jönne.


Tanácsot is elfogadok!


2016. máj. 9. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Bár egy egyetemen, nem hiszem hogy előny lenne, ha azt mondanád, "én egy speciálisan képzett gyilkológép vagyok, aki pénzér és parancsra, bármit megtesz. szeretnék a gazdag csemetéitek közé beilleszkedni" inkább titkold el, de mindenképp próbáld meg.
2016. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm a választ !:)
2016. máj. 9. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ez nem lesz előny az egyetemen, inkább hátrány vagy semmi.
2016. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Legion Etrangere válasza:
Főleg ha négy leszolgált év után mégy, ugyanis az azt jelenti leginkább, hogy dezertőr vagy, ugyanis az első szerződés 5 évre szól. Ennyit az elhivatottságról :P
2016. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!