MSC Angliában ingyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


25 évesen lesz meg a Ba-képzésem Corvinus Ker-Mark alapszakon, a nyelvtudásom C1, arra lennék kíváncsi, hogy van e lehetőségem ingyenesen elvégezni egy MSC-t kint Angliában, ugyanis a célom kint a Tesco-nál egy regionális pozi beszerzés területen.


Jelenleg Ge-nél vagyok service csapatban, szerintem érthető, hogy miért vágyódom el.. :)


Előre is ksözi!



2016. máj. 30. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos Angliában nincs ingyenes egyetemi képzés. Mivel nem is az első alapszakod akarod elvégezni ezért még az ottani diákhitelt se tudod felvenni. Viszont tanulmányi alapon általában adnak ösztöndíjakat, viszonylag nagyobb összegben és ha nem a nagyon top egyetemekre akarsz bekerülni (Oxford és társai) vannak olyan egyetemek amik jók, de megfizethetőbbek.
2016. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első alapszakom lenne igazából. Ha van megfizethető, természetesen az is érdekelne.
2016. máj. 31. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Angliában a legtöbb helyen egységesek az árak. Ha jól tudom, az MSc az csak egy éves, szóval az ~£9000 lesz.

Vannak nem annyira nevesebb angliai egyetemek, ahol már 7 ezer font környékén indul. Bár azokat nem tudom, hogy az MSc is annyi, vagy csak BSc.

2018. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!