Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában vannak ingyenes...

Angliában vannak ingyenes (mélyen olcsó) nyelvtanfolyamok külföldieknek?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan pár hónapos (kb 1 szemeszter) nyelvtanfolyamra járni Angliában mint pl. Olaszországban a "Lingua italiana e cultura per stranieri" vagy Ausztriában és Németországban a "Deutsch als Fremdsprach" programok, amiket egyetemek szerveznek, ingyen van, az ország nyelvének és kultúrájának népszerűsítése a cél külföldiek számára és néha még a végén nyelvvizsgát is kaphatnak a résztvevők.

Tudtok ilyenről?



2014. márc. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez segít-e, de vannak ilyen önkénteskedő külföldi programok, és ott aztán gyakorolhatod agyba-főbe :D
2014. márc. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, te voltál már ilyen önkéntes programban? :)
2014. márc. 22. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :/
2014. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Amerikában voltam egy ingyenesen de nagyon komolytalan volt ezért átnyergeltem egy szinte ingyenesre. Ez a szinte ingyenes mai áron $70 volt félévenként, szemben az egyetemi $3000-$4000-os kurzusokkal


Tehát lehet hogy elmész egy ilyenre és csalódni fox a színvonalban, mert nagyon lelkiismeretesen tartották az ingyenest is csak a hallgatóság színvonala húzta vissza azokat akik gyorsabban haladtak volna.

2014. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, linket tudnál küldeni ? :)
2014. ápr. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!