Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hova érdemes menni erasmusra,...

Hova érdemes menni erasmusra, ha marketing msc-n vagyok?

Figyelt kérdés
Melyik országban érdemes marketinget tanulni, európán belül? Német és angol nyelv jöhet szóba.
2016. máj. 30. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik külföldi egyetemekkel van partnerkapcsolata az egyetemnek, ahova most jársz? Könnyebb az alapján választani, mert a egyetemeknek nincs minden országban kapcsolata, és ha van is nem mindenhova tudsz menni, mert még a szakok/területek is meg vannak szabva. Én pl. nagyon szerettem volna Dániába menni, de csak mérnöki képzésről lehetett oda menni közgazdászról nem. Tudsz linkelni egy oldalt ahol megnézhető vagy letölthető az egyetem Erasmu partnerintézetei, mert akkor az alapján lehetne mondani olyat ahova tudsz is jelentkezni. Mert pl. Angliába érdemes lenne, de ki tudja hogy van-e oda lehetőség.
2016. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem el hova szeretnék menni msc re :S
2016. máj. 30. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah, azt hittem már arra jársz és azért kérdezted konkrétan ezt az Msc-t :) Akkor kb. ugyanez majd előbb nézd meg mikből lehet majd választani. Skandináv országban azért éri meg, mert sok náluk a csoportmunka ami marketingesként fontos, hogy megtanuld illetve a fejlettebb nyugati országokban kedvelt szak ezért, ezért még angliai, skót, német, holland egyetemre érné meg.
2016. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!