Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan lehetőség, hogy az...

Timido kérdése:

Van olyan lehetőség, hogy az utolsó tanévemet kint töltsem Angliában? 11. -es vagyok, és kint érettségizni, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Vagy bármi esély van rá? akár távoktatás. Hogy kint legyek Angliában.
2010. ápr. 11. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idősen még fiatal vagy ahhoz,hogy kint élj. Szerintem várd meg a fősulit/egyetemet, ott van lehetőség, többféle ösztöndíjra is, és fél évet tanulhatsz külföldön.
2010. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

talán lenne kihez kimenni.

És úgy esetleg távoktatásban? hogy csak érettségire, vagy félévre kéne hazajönnöm. ilyen létezik?

2010. ápr. 11. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Max magántanuló lehetsz, de ez nem tudom hogyan működik. Nem értem, miért ilyen sürgős.


Első

2010. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beírod a keresőbe, hogy tanév Angliában. [link]
2010. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van sok pénzed, megoldható..


Annyiféle program van.. min. 2 millióra számíts egy egész évre.

2010. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédom lánya a negyedik évét az USA-ban végezte. Egyénileg intézték a szülők. /anyukája angol tanár így folyamatosan telefonon érdeklődött az ottani igazgatónál/. Befogadó családnál lakott. Kb. egy tanév 1-1.5 millió forintba került. Az elején voltak nehéz időszakok sírás-rívás, én ezt nem bírom. Hiába hiszed, hogy konyhanyelven tudsz angolul vagy már évek óta itt tanulod. Az első időkben nem nagyon tudott megszólalni. Erős csajról lévén szó persze pár hónap és rengeteg szülői telefon után minden rendben volt. Most egyetemre jár Mo.-on /fizetős angol nyelvű/ de jelenleg külföldön tölt egy évet ami beleszámít az itteni tanulmányaiba. Már megtanult még 2 nyelvet. Ne add fel az álmaidat senki kedvéért mert később megbánod! Nyelviskolákon keresztül is tudsz iskolai évet kint tölteni! EF. és Katedra nyelviskola. Hívd fel őket, van katalógusuk is. Nagyon szívesen fognak Neked segíteni.
2010. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!