Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mikor tudok a leghamarabb...

Mikor tudok a leghamarabb jelentkezni bármelyik ausztriai egyetemre? (Leginkább a WU es a grazi egyetem érdekelne. )

Figyelt kérdés
A jelentkezési határidőt lekéstem már? Legalábbis én úgy tudom, csak májusig lehetett. De lehet tévedek, ezért inkább megkérdezem. Ha valaki segítene, válaszolna, nagyon megköszönném! És fel is pontoznám.
2016. júl. 17. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most iratkoztam be az Uni Wienre de a többi is hasonló. Általában július 15. a jelentkezési határidő, ahol nem, ott még korábbi időpont (pl. május), szóval ezt az évet már lekésted. Nézegesd az egyetem honlapját, bonyulultnak tűnik, de cserébe mindent leírnak részletesen.
2016. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon köszi a választ, ahogy ígértem felpontoztalak. És a nyári szemesztert is lekéstem vajon?
2016. júl. 17. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt még nem, de sok szak nem indít nyári félévet (mármint csak a téli szemeszterben tudod elkezdeni, utána persze már csúsztathatsz). Ezt szintén az egyetem honlapján tudod megnézni majd.
2016. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!