Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A fiam a grazi egyetemen...

A fiam a grazi egyetemen szeretne nemzetközi jogot tanulni. Az idén fog érettségizni. Hogyan kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék információt kapni a jelentkezéssel kapcsolatban, milyen dokumentumot kell benyújtani, illetve postai vagy emailben elküldeni. Az egyetem honlapján olvastuk, hogy a jelentkezést az Erstmalig entragen kell kezdeni, kitölteni és kész. Aztán a jelentkezési lapot, az Application for Enrollment-nyomtatványt. Kell e még valamire figyelni?

2016. jan. 25. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Mindig megragad, amikor nagy terveket szövögető fiataloknak anyuci intézi a fontos dolgokat. Meggyőző, hogy életképes a gyerek.
2016. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem honlapjàn lesz telefonszám is. Pistike felveszi a telefont és megkérdezi a részleteket.
2016. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés információ. Németül akarja tanulni? Angolul? Van felsőfokú nyelvvizsgája? Németországba kb. 3 nyelvvizsgatípust fogadnak el, abból is felsőfokú szinten kell lenni. Ausztriában ez nem tudom, hogy pontosan hogy van, de minden le van írva. Annak ellenére, hogy beszélek németül ez az Erstmalig entragen nem tudom mi, szóval érdemes lenne mégegyszer átvenni, hogy mi-mikor-hogyan kell. Ja és az érettségis dokumentumokat hitelesíttetni kell jegyzővel, utána pedig el kell vinni lefordíttatni, hitelesített fordítást kell kérni, de ennek mind utána kell pontosan járni. Itt senki nem fog pontos infót mondani, mert minden egyetem minden szakához eltérőek lehetnek a követelmények.
2016. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!