Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliai tandíjhitel így...

Angliai tandíjhitel így megoldható?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem, megkaptam a visszaigazolást, hogy megkapom a hitelt. Majd pár nappal később kaptam egy másik levelet, hogy felfüggesztik, amíg nem küldöm el az NI azonosítómat, ami nekem még nincs. Úgy volt, hogy augusztus közepén költözök ki, akkor igénylek is egy számot, és amint megvan, elküldöm nekik, hiszen tudtam, hogy ez kelleni fog. Most viszont családi és anyagi okok miatt legkorábban szeptember közepén, de az is lehet, hogy a végén tudok csak kiköltözni (a tanítás októberben kezdődik). Így már az egyetem elkezdéséig nem lesz meg az NI azonosítóm, viszont valamikor lesz, és van arról levelem, hogy megkapom a hitelt. Így el tudom kezdeni az egyetemet?
2016. júl. 24. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Eszedbe ne jusson hitelt felvenni ha nem akarod el_ni az életedet :) Gyorsan mondd le
2016. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál, és örülök, hogy neked apuci mindent ki tud fizetni, de ez sajnos nem igaz mindenkire.
2016. júl. 24. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemet?
2016. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Open University-n kezdenék egy szakot.
2016. júl. 24. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyetemet nyilván akkor tudod megkezdeni vagy folytatni, ha a befizetési határidőig kiegyenlítetted a tandíjat vagy annak egy részét, amit előírnak. Lehet lesz rá időd szeptember végén is ezt elintézned. Az egyetem honlapján kellene kutakodni a fizetés ütemezéséről és határidőről.
2016. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Köszönöm a választ!


1. Neked meg az üzeneted köszönöm, biztosan én vagyok a hülye, de nem tudom, mit jelent a kecskezacskó.

2016. júl. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!