Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nyári nyelvtanfolyam Franciao....

Nyári nyelvtanfolyam Franciao. -ban. Milyen Nyelviskolát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnénk nyári nyelvtanfolymara menni Franciaországba. A legjobb lenne Nizza. Már találtunk egy nagyon jó nyelviskolát , az EF-et, de ők csak 16 éves kortól indítanak ott tanfolyamot. 15 évesek vagyunk. Milyen más lehetőség van? Nem szeretnénk még egy évet várni...

Volt már valaki esteleg ott nyelvtanfolyamon? Ötletek? Ajánlatok? Linkek? Előre is köszi. :)


2010. ápr. 17. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
pl. Az InsideWord kínál fiataloknak is. De nézz még körül, írdd be, hogy nyelvtanulás külföldön és rengeteg lehetőség közül válogathatsz.
2010. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen ;-)

megnéztem és tetszik. te vettél már részt egy INSIDE WORD által szervezett nyelvtanfolyamon? tudnál róla mesélni? köszi :)

2010. ápr. 19. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, én nem velük voltam. De voltam az USA-ban egy másik céggel (Nacel International) és nekem az a véleményem, hogy nagyon jól megszervezettek az ilyen utak. A fogadócsaládok kedvesek, a környezet jó, rengeteget tanulsz!

Nincs nagyobb élmény ennél a világon :)


Sztem mindenképp vágjatok bele, és minél hosszabb időre menjetek.

2010. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!voltatok a nyáron?milyen volt?
2010. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!