Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliai nyelvtanfolyam mennyi...

Angliai nyelvtanfolyam mennyi időre?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mennyi az az idő (hetekben) amire megéri egy ilyenbe beruházni. Én most nézegetek egy angliai nyelvtanfolyamot, ahol koliban vagy családoknál laknék, de sajnos amire pénzünk lenne az maximum a 3 hét. Annyi meg egyáltalán megéri?

Jól tudok angolul viszonylag.


2010. máj. 19. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha kihasználod azt az időt amennyit ott vagy, jelen esetben a 3 hetet akkor szerintem igen, de akkor tényleg sokat kell beszélgetned a családdal, kihasználni minden helyzetet hogy javíts az angolodon. Szerintem 3 hét elég, főleg ha jó az angolod, akkor meg gondolom nem új dolgokat tanulni mennél ki, hanem tényleg csak kicsit fejleszteni a nyelvtudásod.
2010. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a 3 hét alatt fel kell pörgetned magad, gyorsan kell barátságokat és egyéb ismeretségeket kialakítanod, sokat kell beszélned.. ebben a család biztosan segít :) és a koliban is találsz kedves nyelvtanulókat, a városban pedig segítőkész helybelieket. Miután hazajössz, itthonról e-mail-ben vagy más formában tarthatod a kapcsolatot a családdal, tanulótársakkal, így is gyakorolhatod a nyelvet és talán életre szóló bari is kialakul :) lényeg, hogy nyílj meg már az elején, és akkor megér(het)i
2010. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok ajánlat van, sztem nézz körül, mert hatalmasak az árkülönbségek.. lehet 4-6 hét is kijön ;) lényeg az anyanyelvi környezet, én tanfolyam nélkül is megtanultam az angolt :) de ez személyenként nagyon változó.. főleg hogy milyen szinttel mész ki.


az fontos hogy jól értsed az élőbeszédet, minél többet megértesz, annál gyorsabban és magabiztosabban fogsz előre haladni. ha mindent értesz, de kicsit akadozik a beszéded, akkor akár folyékonnyá is válhat egy hónap alatt, és az akcentusod kevésbé lesz olyan "erős, magyaros" (tapasztalatból beszélek)..

2010. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!