Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit és hány évig tanulnak...

Mit és hány évig tanulnak "Travel & Tourism" címszó alatt az Ungvári Nemzeti Egyetemen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 09:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Mit lehet ezen a szakon hallgatni? Hány év/szemeszter, míg ott diplomát szereznek?
2016. aug. 1. 09:41
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg semmi olyasmit aminek hasznát veheted később vagy segítene jó munkát találni, idő és pénz pocsékolás.
2016. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

...csak nem a két feltett kérdésre feleltél. Értékelem, hogy válaszoltál, csupán épp a lényeg maradt ki. :D


Ráadásul úgy írtál, mintha én akarnék oda jelentkezni, holott nem rólam volt szó. :)


Ha tévedtem, én kérek elnézést.


Az rendben van, hogy semmi különleges was ist das-t, de azt a semmit hány szemeszter alatt szerzik meg? Három és fél év ott is, mint nálunk? Illetve úgy tudom, hogy nálunk aki ilyen szakon tanul, abból közgazdász lesz (turizmus, vendéglátás szakon). Azokért meg kapkodnak - feltételezem, hisz csak azért akarhat pár éve a fél Magyarország közgazdász lenni.


Itt mi lesz az illető, ha megszerzi a diplomáját?

2016. aug. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!