Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék az USA-ban tanulni...

Szeretnék az USA-ban tanulni sport ösztöndíjjal. Mit kell tennem érte?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már régebben megfogalmazódott bennem, hogy Amerikában akarok Tanulni és persze kosárlabdázni. Van középfokú nyelvvizsgám, kitűnő tanuló vagyok, és sok visszajelzés szerint tehetséges játékos is. Mit kell tennem azért, hogy ösztöndíjat kapjak? Az egyetem árát ösztöndíj nélkül nem tudom megfizetni, de ez az álmom hoz vezető út.

2016. aug. 22. 13:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha kihagytam volna, egyetemről beszélek!
2016. aug. 22. 13:10
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Az egyetemi kosarlabda edzokkel kell fel venned a kapcsolatot. Ok elmondanak mindent, hogy milyen vizsgak, pontok kellenek illetve, hogy megtudjak milyen jatekos. Kosarlabdaban, plane fiukent nem olyan egyszeru kijutni mert ott is baromi nagy a verseny meg reszoztondijjakert is. Ha nem vagy legalabb korosztalyos valogatott nincs nemzetkozi sikered a szinteden akkor nem valoszinu, hogy penzt adnanek neked azert, hogy ott sportolj.
2016. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát figyelj.. Ahhoz, hogy téged innen magyarországról beválasszanak a csapatba, NAGYON KICSI az esélye! (Nem lebeszélni akarlak!) De képzeld el, hogy Amerikában hányan szeretnének kosárlabdázni az egyetemeken/NBA-ben. El nem tudod képzelni, mekkora tehetségek játszanak ott kint. Ha itthon épphogy csak tehetséges vagy az kint semmire nem elég!


Ha téged innen kintről ki akarnának "választani" ISZONYATOSAN jónak kell lenned, mivel nagyon sokan próbálják, és ott nem úgy van hogy "Megnézünk mindenkit a meccseken, aki nem jó azt kidobjuk.." Akit oda beválogatnak (tehát ösztöndíjat kap) azok baromi jók, és innen is csak KEVESEN (!!!) kerűlnek be az NBA-be... Pedig ők is nagyon jónak számítanak.. Akkor képzeld el, hogy mennyire jónak kell lenni!

2016. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Annyit mondok: Tényleg iszonyat jónak kell lenned. Ha te úgy képzeled, hogy amerikai szintű kosaras vagy, akkor itt a magyar bajnokságban mindenkit porrá kéne aláznod! Mivel ha ide kijönne egy középiskolai őstehetség, akkor Ő egyedűl is meg tudná nyerni a meccset a magyarok ellen! Ilyen nagy a különbség a színvonalban az USA-ban, sés itthon. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj. NE ADD FEL! Ennyi a titka!
2016. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sok sikert, remélem eléred az álmod!
2016. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 11. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan egyetemet nezz ami a divizio 2 vagy 3 -as csoportba esik. Oda nem kell olyan eros szint mint a divizio 1-be de meg lehetoseged van osztondijjat kapni. Jo nehany kosaras lany tanul kint kulonbozo iskolakban tehat nem lehetetlen.
2016. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!