Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kanadában Toronto közelében...

Kanadában Toronto közelében tudtok jó iskolákat (főleg ilyen college-főiskolákra gondoltam, nem egyetemre), ami nem olyan iszonyú drága? Vagy van Kanadában olyan, mint nálunk az okj?

Figyelt kérdés
gondoltam több szem többet lát, előre is köszönöm.

2016. okt. 6. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár Torontóval kapcsolatban nem tudok segíteni, de a fő kérdés az, hogy PR-ként vagy international student-ként szeretnél tanulni, mert ez utóbbi általában jóval drágább. A főiskolákon általában vannak 2 éves képzések is, amik szakmát adnak, és nem olyan vészesen drágák, 3000-4000 dollár/év. Persze attól függ, mit szeretnél tanulni.
2016. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia, már teljesjogú polgárként tanulnék, csak még kell várnom hozzá még egy évet. az egyetemeken belüli képzéseket én is néztem. linkelek egyet, megnéznéd, hogy ez is az e?


[link]

2016. okt. 7. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, úgy nézem, hogy ez főiskolán lévő, de csak szakmai végzettséget igazoló oklevelet adó képzés, kb. mint az OKJ. PR-ként elfogadható áron.
2016. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)
2016. okt. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!