Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha megbukok egy tantárgyból...

Ha megbukok egy tantárgyból 12-ik osztályban akkor a ballagás és banket hogyan fog lezajlani?

Figyelt kérdés

Ugyebár erdélyben lakom, ide három suliba és nálunk kötelező a román nyelvtanulás.

Bukásra állok és valószínűleg év végén megbukok.

A tanárnő azt mondta hogy ha úgy látja hogy nem fog sikerülni az érettségi akkor megbuktatni hogy ne tudják menni(és ezáltal ne húzza le az iskola színvonalát).

Ha tényleg ilyen rosszul fogok állni és beszélek vele hogy nem megyek érettségizni csak engedjen átt akkor szerintetek mit fog tenni?

Tudok románul, de nem épp annyira hogy sikerüljön az érettségi.

Már ki van fizetve a banket, fényképezkedés, és pótvizsgára csak nyár végén lesz.

Az a kérdésem hogy szerintetek még fog buktatni vagy áttenged azzal a feltétellel ha nem megyek érettségizni?

Voltatok már hasonló helyzetben?



2016. dec. 15. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, a telefonom jobban tudja hogy mit akarok írni mint én, ezért kijavította :))
2016. dec. 15. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:
És ezzel mit nyersz? Ugyanúgy nem lenne érettségid, mintha megbuktatna. Nem értem, ebben mi a pláne?
2016. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fontosabb egy szaros bankett mint az érettségi? Hát belőled se lesz sok minden.
2016. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ezen van a lényeg, én már eldöntöttem hogy mivel szeretnék foglalkozni ahhoz pedig nem kell az érettségi. Nekem 12 osztályra van szükségem a banket pedig nem opcionális hanem mindenkinek kötelező. Nem szeretnék megbukni. Akkor hogyan fog ez lezajlani, szerintetek áttenged?
2016. dec. 15. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fog, mivel ez nem alku tárgya. Tudod vagy nem tudod. Egyébként a 21 században nem tudom mit akarsz érettésgi nélkül, még segédmunkásoktól is elvárják lassan.
2016. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Azt mondod, hogy szükséged van 12 osztályra,de érettségire nem. ???
2017. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!