Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges cambridgeben...

Lehetséges cambridgeben tanulnaom majd?

Figyelt kérdés

Az van hogy most vagyok 11 éves.A cambridge egyetemre szeretnék majd menni.Tanulok angolt 1-től.Apám angol.Az angol tanárom szerint nekem 8. végére meg lesz a felsőfokú nyelvvizsga.Mik a feltételek hogy bekerüljek?


Tudom hogy sokat kell tanulni.

Valaki nem tudja mennyibe kerülne évente?Milyen szakok vannak?Vagy milyen egyetem ez pontossabban?(Kerestem a neten de nem találtan)



2017. jan. 4. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért önhibajavitós a telefonom.Annyira nem szeretem...😡
2017. jan. 4. 16:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Apukád biztos tud segíteni. Leültök együtt és megnézitek az egyetem honlapját.


De ez még messze van neked, addig sok minden változhat.

2017. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom.Köszi🙂

Itthon felvennének ottani diplomával?(igazából angol tanár szeretnék lenni)

2017. jan. 4. 16:54
 4/5 Donald J. Trump ***** válasza:
Az angol felsőoktatás szerkezete még mindig egy kicsit eltér az ittenitől, de természettudományi, műszaki, jogi, orvosi, gazdasági, társadalomtudományi, történelmi és nyelvészeti képzései egyaránt vannak. Mondjuk leginkább az utóbbiak miatt szokás oda jelentkezni. Ha engem kérdezel kicsit túl van értékelve, egy év a legtöbb szakon most 18 és 30000 Ł között van - ez úgy 6-10 millió forint (orvosi drágább). Mire te oda jutnál, valószínűleg kilépnek az EU-ból, nem biztos, hogy még akkor is olyan könnyen elérhető lesz - top olasz, svájci, francia egyetemek legalább olyan jók a magyar lehetőségekhez mérten
2017. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 wrspeed80 ***** válasza:

#4

EU-s diakoknak fix £9000 egyetemtol fuggetlenul es azzal se ertek egyet h tul van ertekelve, en imadom itt(Notts)

2017. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!