Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy működik a pontszámítás,...

Hogy működik a pontszámítás, ha külföldön szeretnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég erősen elhanyagoltam a jegyeimet ebben az évben (végzős vagyok), mert úgy gondoltam, hogy a BME mérnökinfóra megyek, és úgy a duplázós módszerrel simán meglenne a kellő pontszám, feltéve hogy nem bukok meg másból (tavaly előrehozottan emelteztem infóból és angolból, és jól sikerültek, 95% és 90%). Most viszont gondolkodok külföldi egyetemeken is (főleg Anglia jöhet szóba), és azt szeretném tudni, hogy ott hogyan számolják a pontokat? Lehet ott is érvényesülnöm az előrehozott érettségiimmel esetleg a duplázós módszerrel, vagy csak a bizonyítványt nézik és teljesen megszívtam?
2017. jan. 8. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!