Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyenek az általános iskolák...

Milyenek az általános iskolák Ausztriában?

Figyelt kérdés
Jobbak mint itt Magyarországon? Konkrétan milyen a tanítási rendszerük? Mennyi házifeladatot kapnak? Mennyi szünetük van? Hogy bánnak a gyerekekkel?

2017. jan. 8. 16:58
 1/2 anonim válasza:

Szia elöre is bocs a hejes irásért én magyorországon születem és ott is jártam egy osztájt asztán elköltöztünk austriaba és itt a testverem aki jol beszélt németül és 6odikas lett nem is kellet még 8adikba se tanulnia mert otthon magyarországon már mindent tanultak .Én most már hetedikes vagyok és pl mi napi 15percnyi hazit kapunk minden félévbe 2dolgozat (Schularbeit) ot irunk és orán halkan beszélhetsz minden nap máshova ülhetsz meg a tanarok is nagyon kedvesek.És itt nincs ojan hogy felelés meg ijenek.Ha még van kérdésed irj privatba.

13f

2017. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jan. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!