Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek itthon vagy...

Szerintetek itthon vagy külföldön érdemes tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne az én kérdésem, hogy miután elvégeztem a gimnáziumot szeretnék kimenni Amerikába au pair-ként és ugye ott a család támogatja a tovább tanulásom 500 dollárral de én később szeretnék majd ott is lakni. Szóval szerintetek mielőtt kimegyek végezzek fősulit vagy egyetemet és utána menjek au pair-kedni vagy ott tanuljak tovább?

2017. jan. 12. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok, de ne menj ki Amerikába au pairnek. 1000$ csak az, hogy kijuss, + legyen jogsid. Szerintem egyáltalán nem éri, a továbbtanulás nagyon drága,.kemény 500$ támogatás.édes kevés. Nekem ez a véleményem. Én továbbtanulásra Dániát ajánlom, ott ingyenes továbbtanulni, és munkát találni sem olyan nehéz. Ott kb. elvárás, hogy egy diák magának keresse meg a zsebpénzét. Szerintem sokkal jobb döntés, ha egyetem, fősuli után mész au pairkedni. Én a brickaupirs ügynökséget ajánlom, igaz, ők csak Angliába közvetítenek.
2017. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Halkan jegyezném meg, hogy az Egyesült Államokban a felsőoktatás piszkosul drága, ötszáz dollárral semmire sem mész. Egy egyetem egy évi tandíja olyan negyvenezer dollárnál kezdődik, a felső határ pedig a csillagos ég, és itt csak egy évről beszélünk. Nem véletlen, hogy az amerikai filmekben a szülők már a gyerek születésekor elkezdenek spórolni az egyetemi tandíjra. Csak hogy képben legyél, az én egyetemem egy teljesen átlagos árú intézmény, a tandíjuk a 2017/18-as évre 52,000 dollár. Ahogy láthatod, ötszáz dollár maximum zsebpénz-kiegészítésnek elég.
2017. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!