Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kitől kérhetnék segítséget?...

Kitől kérhetnék segítséget? Van tanácsadó, aki kidejezetten ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Amerikában továbbtanulni érettségi után,de bárkinek mondom mindenki csak annyit mond,hogy úgysem fog összejönni.Jó lenne,ha valaki elmondaná,hogy mire van szükségem ahhoz,hogy kijussak,mik a követelmények és hogy esetleg van-e lehetőségem ösztöndíjat szerezni. Van elképzelésem,hogy milyen egyetemre szeretnék menni,csak jó lenne ha valaki,aki pontosan tudja,hogy mik a lehetőségek és segít átfogóbb képet szerezni. 17/L

2017. jan. 12. 21:48
 1/3 A kérdező kommentje:
*kifejezetten
2017. jan. 12. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Korabbi kerdeseknel is mar ossze lett foglalva de mas honlapokon is le van irva.


Ha az nem ertheto elegge akkor az altalad kinezett egyetem honlapjara menj fel es ott minden le van irva nemzetkozi tanuloknak. Tandijtol kezdve, vizsgakon at az elerheto osztondijjakig.

2017. jan. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az angol tudas a legfonotsabb, minden egyeb csak ezutan jon

es ha amerikai tanulasi vagyaid vannak, akkor minimum, hogy olyan jol megy az angol, hgy erted az irott szoveget,


es akkor guglizd ki, hogy melyik egyetem a szimpatikus, es az egyetem oldalan az admission fulnel lesz leirva minden reszletesen


peldaul az MIT egyetemnek kulon weboldala van ami csak a felvetelivel foglalkozik:

[link]

2017. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!