Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nehéz bejutni egy holland...

Nehéz bejutni egy holland egyetemre?

Figyelt kérdés

Gondolom ez egyetem függő. 2 holland egyetemet jelölök meg. A Saxion-t és a Fontys-t, mindkettőnél Software Engineeringet. Kéttannyelvű gimnáziumba járok, 4es tanuló vagyok. 16 évesen leraktam az angol felsőt és ha minden jó megy még a nyáron lerakom az orosz közepet. Emelt szinten érettségizek angolból és matekból és angol nyelven töriből és célnyelvi civilizációból.

Nincs programozói tapasztalatom, eddig csak front endeztem és XMLel android layoutokat tervezgettem hobbi szinten.

Van olyan aki Hollandiában jár hasonló szakra? Milyen nehéz bejutni?



2017. jan. 22. 13:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem a jelentkezési feltételeket mindkettő egyetemnél,de csak egy C1es nyelvvizsgát kérnek. Ennyire egyszerű nem lehet :S
2017. jan. 22. 13:27
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvi szinted tokeletes. Ne aggodj, ha felmutatsz egy erettsegit felvesznek. A jegyeket nem is igen veszik figyelembe, de azert nem art ha megvan a harmasod a szakhoz kello tantargyakbol, de emiatt kotekedni nem fognak, Hollandiaban ugyanis igyekeznek felvenni minden jelentkezot, bennmaradni nehezebb, de egy kis erobefektetessel sima ugy. Sokkal konnyebb bekerulni mint gondolnad. Egyebkent magyar erettsegivel legtobbszor felajanljak, hogy kezdhetsz rogton a masodik evvel. Szerintem ez mindent elmond :)
2018. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!