Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mexikóban tudnátok olyan...

Mexikóban tudnátok olyan egyetemet, környéket ajánlani, ami teljesen rendben van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy mexikói osztondij, amit szeretnek megpalyazni, viszont tul sok egyetem kozul lehet valogatni, igy nehez behatarolni, hogy melyik varos egyetemet jeloljem be. Ha aki mar elt ott, vagy esetleg ismerose,es tudna segiteni, annak nagyon halas lennek. :)

2017. febr. 15. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt elég kevés eséllyel jársz sikerrel, én a helyedben megkérdezném az ösztöndíjat "osztó" szervezetet, hogy aki ment már oda, azzal hogy tudnád felvenni a kapcsolatot.
2017. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tecnológico de Monterrey, ha köztük van én ezt ajánlanám. Nekem ott tanultak ismerőseim, és szerintük legjobb műszaki egyetem az országban.
2017. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!