Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Portugália Erasmus-ösztöndíjas...

Portugália Erasmus-ösztöndíjasként. Ki lehet jönni az ösztöndíjból ott? Milyen árakkal lehet számolni a nagyobb városokban (Lisszabon, Porto)?

Figyelt kérdés
Ha jól informálódtam, Portugália a közepesen drága országok közé tartozik az Erasmus-os kategóriák szerint, ezért oda havi 450 eurós támogatás jár. Ez mennyire elég kint? Milyenek a kinti árak? Ha jól tudom, nem sokkal drágább, mint Magyarország, de azért személyes tapasztalatok is érdekelnének.
2017. febr. 16. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
De régi kérdés, de hátha valakit mostanában érint! Én 2018-ban voltam ott Erasmuson. Nagyjából ugyanolyan árak vannak, mint itthon, Pesthez képest pl. a tömegközlekedést éreztem drágábbnak, a lakás nyilván attól függ, hogy neked milyen igényeid vannak, de jókat ki lehet fogni. Én nem a 450 eurós ösztöndíjjal voltam, hanem megpályáztam egy magasabb összegűt. Ahogy számolgattam az a 45 elég lett volna a kötelező dolgokra (lakbér, kaja, utazás, szükséges dolgok) maximum utazgatni nem tudtam volna ennyit országon belül több napokra.:)
2021. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!