Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek mennyire kockázato...

Szerintetek mennyire kockázatos egy ilyenbe belevágni? Esetleg van, aki már csinálta?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem, és külföldre szeretnék egyetemre menni, Finnország, és az Egyesült Királyság jött szóba, de egyedül mennék. Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, vagy mi a véleményetek róla?

2017. febr. 26. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm tanul Angliában, igazából sok a nemzetközi diák az egyetemeken, és ők összetartanak. Elsőre biztos nehéz persze, nem is való mindenkinek, de ha megteheted, szerintem az élettapasztalatért is érdemes belevágnod.
2017. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én 15 vagyok, és már jövőre szeretnék menni.

Vágj csak bele.:)

2017. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak ajánlani tudom. Megnyílik előtted a világ! :) Mindkettő jó opció, talán Egyesült Királyság az ahol nagyobb élet van és nagyobb multikulti, megismerhetsz sokféle embert, a Finnek meg erősen innovatívak. Mondanám, hogy menj el mindkettőbe életed során, a kettő együtt alkot egy nagy egészet.
2017. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 wrspeed80 ***** válasza:
Én Angliában tanulok és imádom. Símán lesz sok barátod, akár angol akár külföldi, amiatt ne aggódj. Ha megteheted mindenképpen vágj bele! Ha van kérdésed nyugodtan írj privit
2017. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!