Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lenne kockázatos...

Mennyire lenne kockázatos belevágni?

Figyelt kérdés

Nézegettem a régi Passátokat. 99' környéki 1.8 5V érdekelene leginkább. Külföldön 500-1000 euro között egy rakat van és sokuk jól néz ki(képen persze). Nem túl olcsó ez?

Itthon is hahu-n fél millióért lehetne venni egész korrektül kinézőket.

Nagyon megszivatnám magam, ha külföldről hoznék egy 6-700 euros példányt?

Volt valakinek ezzel rossz tapasztalata? Ilyen áron lévő Passattal?


2015. szept. 21. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
5V? Csak nem ötszelepes?
2015. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idős autónál már minden típus egy nagy lutri. Ebben a korban már bármilyen nagyobb hiba előjöhet bármikor.
2015. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elírtam! 1.8 20v...

Tudom, hogy lutri :( De saját tapasztalat vagy ismerősök tapasztalatai szerint inkább a szerencsés vagy a szerencsétlen húzásból van több?

Illetve az árakról akkor mit gondoltok? Reális érte ennyi?

2015. szept. 21. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezer euró a vétel, és még egy ezres a honosítás azt ne feledd.
2015. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen keret mellett miért nem veszel olyan autót, ami újkorában olcsó volt?
2015. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez most csak egy példa, de itt van ez az autó.

[link]


(Már megvan honnan jött nekem az 5v)

Szóval 800 Euro, tehát kb 240-250 ezer Ft.

Ezt az autót hazahozni, lepapírozni 125 ezer lenne minden sallanggal. Az max 375 ezer.

Hazafelé benzin költség abból a városból (persze lehet közelebb is nézni, találni) legyen 110 literrel számolva ottani benzin árral, kijön 45 ezerből.

420 ezernél tartunk.

Kimenni busszal kb 25 ezer.

Még mindig 500 ezer alatt vagyok.

2015. szept. 21. 16:29
 7/9 A kérdező kommentje:

Alaposabb, hosszabb utána járással biztosan lehet még ebből is lefaragni.

Utolsó, konkrétan mire gondolsz?

2015. szept. 21. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdes jellegéből,meg az azt körbelengő rinyálásból,vakon bedobott számításokbók,mindenből a legjobbat remélve azt gondolom,higy neked még annyi pénzed sincs erre az egész bulira mint amennyit te most hirtelen kiszámítottál a semmibből......de ha neked bejön a szarból várat dolog akkor hajrá....
2015. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Steinberg, ahogy elnéztem a többi kérdést, szinte mindhez hozzáadtál valami nagyon fontos információt vagy építő jellegű választ...ja nem. Fél millióból vagy azalatt nemigen lehet olyan autót venni, ami biztosan tökéletes műszaki állapotban van, fiatal és még jól is néz ki.

Mindenképpen szarból kell várat építeni vagy éppen szerencse kell hozzá. Engem az érdekelt, hogy mások tapasztalatai alapján nekem melyikre van több esélyem.

Neked milyen autód van? :)

2015. szept. 23. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!