Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus - így van esélyem?

Erasmus - így van esélyem?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok alapszakon, jövőre szeretnék kimenni külföldre tanulni. Viszont az átlagom csak 3,67. Van még mellé egy középfokú nyelvvizsgám, de nincs tudományos kutatásom vagy más olyan, amire plusz pontot adnának.

2017. márc. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne álmodozz.
2017. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utolsó két félév átlaga számít, legalább 4,0-nek kell lenne. A konkrét feltételek változnak karonként, így ezt neked kell megnézni a saját karod honlapján vagy megkérdezni a felelőstől. Az is változó, hogy van-e esélyed. Nálunk rendszeresen feleannyian adnak le jelentkezést, mint ahány hely van, úgyhogy mindenki mehet, aki jelentkezett, illetve nem győzik küldözgetni a pót-pót-pót pályázatos e-maileket, hogy jöjjön már még valaki.
2017. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk, hogy melyik egyetemen, milyen szakon tanulsz. Mennyi kapcsolata van a sulidnak, mennyi hely van stb. Ezért ez elég semmitmondó kérdés volt.

Ahova én jártam ennél kevesebb is elég volt, mert tényleg kevesen vállalták be az Erasmus miatti csúszást.

2017. márc. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik barátom 3 átlag alatt volt jóval, 2 középfokú nyelvvizsgája van (ez nem számít) és sikerült neki kijutnia. (jövőre megy de már felvették, elfogadtak mindent).

Az Erasmus célja nem az,hogy olyan kritérium elé állítson amiket csak nagyon kevesen tudnak teljesíteni, hanem úgymond majdnem mindenki számára elérhető csak jól kell megírni a motivációs levelet, meg az online nyelvi tesztet.

2017. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iskolatol fugg...
2017. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!