Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Moszkvai Állami Egyetemmel kapcsolatban? Azon belül : Kar Képzőművészeti és Előadóművészeti

Figyelt kérdés
Érdemes színészetet tanulni ott ? Mennyire lehet elhelyeszkedni színészi pályán ha elvégeztük ? Vagy ha nem annyira jó akkor mit ajánlotok ?

2017. márc. 22. 20:22
 1/2 anonim válasza:
11%
Szar. Ne menj oda, sok a cigány én is ott vagyok.
2017. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak olyan ismerősöm van aki Moszkvában mérnöknek tanult. Bár anyanyelvi szinten beszél oroszul, mivel nem állampolgár elég nehezen alkalmazták, pedig keresett a szakmája. Azonkívül az albérlet nagyon drága. Nagyon sok kedvezményben nem részesül, aki nem orosz állampolgár (vagy egyéb poszt szovjet tagállamból jött). Sok pénzbe fog kerülni az biztos, és színészetet tanulni egyik országban se feltétlen jövedelmező.


*egyébként: elhelyezkedni nem "elhelyeszkedni

2017. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!