Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Középiskolásoknak lehet...

Középiskolásoknak lehet ösztöndíjjal külföldön tanulni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9. osztályos, elég jó tanuló vagyok, általában ötöseim vannak, és az érdekelne hogy középiskolásként kaphatok-e olyan ösztöndíjat amivel külföldön lehet tanulni fél, 1 évet, vagy akár néhány hónapot? Lehetőleg nagyon olcsón vagy ingyen. A családom nem nagyon szegény, de azért százezreket, milliókat nem hiszem hogy ki tudnánk fizetni.

2017. márc. 29. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Afs weboldalán nézelődj.
2017. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ott csak fizetősöket látok
2017. márc. 29. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát most na. Egyetemistaként is a legtöbb ilyen ösztöndij arrol szol hogy te kint megtanulsz valamit ami miatt jobb lesz az itthon embereknek ha visszajossz.

Na most te egy full átlagos gimis jotanulo vagy, aki csak azert akar kimenni mert az milyen jo mar.

Senki nem fogja ezt àllni neked ingyen

2017. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy gondoltam hogy azt mondom hogy akarok menni aztán megyek is ki külföldre ingyen :D de hallottam olyanokról hogy jelentkezni kell rá, életrajz stb, és az alapján kiválasztanak valakiket. Csak azt nem tudom hogy hol lehetne ilyen pályázatokat keresni.
2017. márc. 29. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj

[link]

2017. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
USA-ban több középiskola fogad nemzetközi diákokat. Rászorultsági alapon akár teljes költség átvállalásával. Felvételizni kell de lehetséges!
2017. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nézz körül a UWC Magyarország honlapján, jövőre akár pályázhatsz is. :)
2017. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!