Álmosalma95 kérdése:

Jogi egyetem Koreában?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni,h mit kell tennem,h Koreában tudjak menni jogra. Egyáltalán lehetséges?

Mit kell tenni,h felvegyenek?

Hogyan lehet ösztöndíjat nyerni egy koreai egyetemnél?

15/l



2017. ápr. 19. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Lehetsegesnek persze lehet ha megvannak az alabbiak:

-Perfektul beszeled a koreait, az anyanyelvi szintnel is jobban.

-Van szponzorod aki fizeti az egyetemet es a megelhetest.

-Jobban teljesitesz a kozponti vizsgakon annal a tobb millio koreai diaknal aki azert tanul 6 eves kora ota, hogy egyetemre mehessen. (Leginkabb az LEET szamit)

-Rendelkezel mar alapdiplomaval.

-Osszesen 2000!! embert vesznek fel az egesz orszagban jogi kepzesre tehat abba a 2 ezerbe kell neked valahogy beferni.


Ha mindezek megvannak akkor erdemes elkezeded a jelentkezest.

2017. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.❤
2017. ápr. 19. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szinte lehetetlen
2017. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kint akarsz majd elni? Csak mert ha nem, akkor itthon nem sokra mész majd a koreai jogi diplomáddal.
2017. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen , kint szeretnék élni.😍
2017. ápr. 22. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Így kimondottan jogra szerintem sincs sok esélyed,(nem csak Koreában, de nagyon sok országban az állampolgárokat preferálják ilyen szakokon, vagy egyáltalán nem felvételizhet külföldi, csak ha már van egyéb diplomája+ egyéb feltételek is teljesülnek) és annyira pl nem keresettek, mint pl a mérnökök. Nekem van koreai ismerősöm akikkel külföldön együtt tanultam, és iszonyat mennyiségű órájuk van, és nagy a hajtás. Ők gépész ill. környezetmérnöknek (vagyis ennek a koreai megfelelője) tanultak, és van elég jó esélyük.

De például itt van egy srác, aki szintén Koreában akart élni, és össze is jött neki:

[link]

2017. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!