Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Juilliard Universityn...

A Juilliard Universityn szeretnék tovább tanulni. Mit gondoltok ez megvalósítható (többi lent)?

Figyelt kérdés
Már egészen kicsi, 12 éves korom óta az az álmom, hogy erre az egyetemre járjak majd. A dráma tagozata érdekelne, viszont a zene sem kizárt. Két hangszeren játszok, zongorán és fuvolán. Zeneművészeti Szakgimnáziumban tanulok. Az angol tudásom szerintem megfelelő, nyolcadikban középfokú nyelvvizsgát tettem, tavaly pedig volt szerencsém egy évet az Amerikai Egyesült Államokban tölteni. A szüleim nem a felső 10 000-be tartoznak, viszont ha lehetséges megpályáznám az ösztöndíjat. Most tizenegyedikes vagyok. Láttok esélyt arra, hogy valóra váltsam azt az álmom, hogy remek professzoroktól tanulva elsajátíthassam a színészet és/vagy a zene tudományát?

2017. ápr. 19. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Tessek itt lehet nezelodni a kovetelmenyekrol:


[link]

2017. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. ápr. 20. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?? :D
2018. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!