Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerbiában szeretnék tanulni...

Szerbiában szeretnék tanulni magyarként, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy majd megyünk pár hónapra Szerbiába. Édesanyém élettársa családja lakik ott, és ott töltjük a nyarat. Én akartam volna szakmát lerakni, de így, hogy nyáron elmegyünk nem fogom tudni itthon. És ekkor jött az ötlet, hogy miért nem rakok le ott egyet, magyar nyelven. Valaki tudna felvilágosítást adni arról, hogy ezt hogy tehetem meg? Ugyanis nem szerb vagyok, hanem magyarországi magyar, én csak oda megyek mint turista, viszont indulna 3 hónapod képzés. Be tudok egyáltalán iratkozni oda?

2017. ápr. 27. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal Szerbiában nincs ilyen.
2017. ápr. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van 3 hónapos képzés, rendes papírt is ad. A szakács képzés érdekelne. Újvidéken van. Az érdekelne engem, hogy mehetek-e egyáltalán oda tanuni. HOgy mi vonatkozik rám, mint EU-s polgárra. Mert ugye EU-n belül bárhova mehetek, ha felvesznek. De Szerbiba meg nem EU tag, és nem találok semmit arról, hogy van-e korlátozás vagy hogy van ez.
2017. máj. 3. 01:29
 3/7 anonim válasza:
Őszintén szerintem nincs értelme mivel sajnos ha itt Szerbiában lerakod azt a szakmát valószínűleg Szerbián kívűl nem fogadják el... Inkább csak pihenj és járd be az országot ajánlom néz körül ÓBecsén. :D
2017. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ezen kicsit jót nevettem :D neharagudj :D

Én szerbiai vagyok, midenki elmegy tőlünk, fiatalok jelentkeznek inkább Magyarországra egyetemekre vagy középiskolába, te pedig hozzánk jönnél tanulni :D egyezek az előttem szólókkal inkább pihenj ès nézz szét egy-kèt helyen :) lehet külföldön el sem fogadnàk az itt szerzett diplomát! :/ Zentán ajánlani tudom a Mojoban a köcsögbe sült sajtot ;) ès Óbecse tènyleg jò hely ;)

2017. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köcsögbe sült sajt. Ez rohadtul perverzül hangzik :DDD
2017. júl. 15. 21:43
 6/7 anonim válasza:
Lehet hogy ùgy hangzik de barooomi finom :)
2017. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végül hogy alakult a dolog? Találtál valami képzést magyarul? (Kár, hogy csak teljesen inkompetens személyek szóltak hozzá a témához...)
2021. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!