Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Pozsonyban milyen egyetemek,...

Pozsonyban milyen egyetemek, főiskolák vannak?

Figyelt kérdés
Rágugliztam, és találtam néhányat, azonban minden honlap szlovákul volt. Esetleg tudna valaki linkelni olyan oldalt, ahol angolul van az adott egyetemről, főiskoláról a leírás? Olyan iskolát keresek ahol az oktatás is angol, és esetleg ott lehet megtanulni szlovákul. Valaki esetleg tanul Szlovákiában? Tapasztalatok is érdekelnének :) köszi előre is

2017. máj. 22. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Pozsonyban ha jol tudom, 4 egyetem mukodik. Plusz pár foiskola. De a belinkelt 4 a legnevesebb is. Legalább a szakiráínyt írd le mit szeretnél?

STU - szlovák technikai egyetem- építészet, gépészet, info, stb stb

EUBA - kozgazdasági egyetem Pozsony - ekonomia minden nennyiségben. marketing, management, konyvelés, ekos info, uzeltkotés

UK - Komenius egyetem: a legsokrétubb: filozofia, jog, természeti tudományok, tanári kepzes, orvos (talán nevesebb, vagy annak tartják az orvosiját, mint a kovetkezo egyetemét)

SZU - szlovák egészségugyi egyetem - orvos és novérkepzes. Az orvosi részét gyengébbnek tartják az UK-tol.


Kinyitod bármelyik egyetem oldalját, jobbra fent mindegyiknek megtalálod angolul az oldalját. Csak rá kell klikkel az englis feliratra, vagy az angol zászlora. A kozgasdaságin van idegen nyelvi oktatás. Angol, német, spanyol biztos. A tobbit nem tudom. De szerintem ott is vannak biztos angol oktatások.

2017. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!