Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A cambridge-I egyetemen hogy...

A cambridge-I egyetemen hogy vannak a college-ok?

Figyelt kérdés
Azt megértettem, hogy egy kiválasztott szakot kb. 3 college is visz. Jelentkezésnél lehet azt jelölni amelyik szimpi meg lehet nyitva hagyni a lehetőséget. Azt nem értem, hogy ha én az egyik college-ba jelentkezek akkor teljesen más tanáraim lesznek egy másik épületben mint annak aki ugyan ezen a szakon van csak más college-ban?

2017. júl. 3. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Olyanok, mint Harry Potterben a házak (onnan vettékaz ötletet, ja és 31 van, nem pedig 4). Ott élsz, ott laksz, ő ad pénzt. Az Lecture ok együtt vannak mindenkinek, de a supervisionöket minden College magának szervezi, szóval nem teljesen mások a tanárok. Alapvetően minden tárgyat lehet minden College nál tanulni
2017. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!