Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Én is tanulhatok Londonban?...

Én is tanulhatok Londonban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval ez eléggé hosszú lesz :D az van hogy 18 éves vagyok és igazából... szlovákiai vagyok és itt ha betöltötted a 16ot akkor nem muszáj befejezned az alapsulit (általánost) és én igazából voltam olyan hülye hogy nem fejeztem be, otthagytam.. viszont lehet hogy ha kérvényezem akkor megengedik hogy befejezzem, ha befejezem itt az alapiskolat lehetséges hogy Londonban folytassam a tanulmányaimat? Mert azért mire befejezem itt az alapsulit addigra már 19 éves leszek... és hallottam olyat hogy annyi évesen ott már nem vesznek fel középsulira. Valaki tud erről valamit? Előre is köszönöm a válaszokat

2017. júl. 10. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Max felnőtt képzésre vesznek föl ennyi idősen vagy egyetemre ha megszerzed az érettségit ott ahol laksz.
2017. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2017. júl. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!